Kamil Dąbrowski

11.09.2018

Ubierz się jak prawdziwy facet

Mówi się, że autentyczny facio winien nosić się stanowczo jak na faceta przystało. Mimo wszystko nie tak lekce jest sformułować męski wzór ubioru. Dla niektórych osób znamionuje to po prostu nie zakładanie na siebie przesadnie wypielęgnowanych ubrań oraz nie skupianie na własnym wyglądzie paranoicznej atencji, jaka może być bardziej sygnaturą płci pięknej. Z pewnością opornie zaaprobować za strój rzeczywistego samca zwężane spodnie oraz łachy rodem z blogów modowych. Wielu facetów uważa wręcz iż tego rodzaju styl ubioru może wyrażać odmienne od standardowych preferencje seksualne.

Jednakże także nie można oznajmić, że ubiór prawdziwego mężczyzny to prowizoryczne, zgniecione oraz spocone ciuchy jak u człowieka z budowy natychmiast po szychcie. Mężczyzna także może wyglądać estetycznie oraz wykwitnie, a przy tym absolutnie męsko. Tego rodzaju nader standardowo męskim ubiorem jest niezbicie garnitur, który ponad kilka dekad wstecz był podstawowym przyodziewkiem wszelakiego jegomościa. Choćby stereotypowy pospolity lump nosił się z poważniejszą pieczołowitością aniżeli szereg teraźniejszych chłopaków. Współcześnie garnitury ubierają prawdopodobnie zaledwie tacy panowie, którzy pracują w biurach czy potrzebują godnie się lansować ze względu na swoje eksponowane stanowisko. Stereotypowy zaś chłop zakłada garnitur chyba wyłącznie na określone niecodzienne przesłanki jak wesele czy pójście na niedzielną mszę.

Przewaga panów preferuje obecnie przyodziewek użyteczny oraz nie ograniczający ruchów, więc zwykle jeansy oraz t-shirt bez rękawów gdy może być duszno bądź z wydłużonymi rękawami gdy jest chłodno (także swetry ubiera się teraz mało kiedy). Nieszczęśliwie przez modę na wąskie dżinsy coraz bardziej problematycznie jest dziś zakupić spodnie z tradycyjnymi nogawkami i przychodzi się nieraz nabiegać po mnóstwie butików odzieżowych żeby tego rodzaju tradycyjne spodnie wykombinować. Istotne jest wszak żeby czuć się komfortowo oraz nieskrępowanie na co dzień.